Twitter Severler için 10 güzel servis

Twitter’ın her TT’ye bir diyeceği olan kullanıcıları, Twitter için harika ürünleri sizin için derledik.

1. Pablo by Buffer
Planlama konusunda hemen hemen her şeyi düşünen Buffer, Twitter’da etkileşimi arttırma konusunda da eksik kalmamış görünüyor. Twitter’da görsel kullanılarak atılan tweetler yüzde 150 daha fazla etkileşim alıyor. Buffer da Pablo platformu ile Twitter’da paylaşılabilecek görseller yaratmanızı kolaylaştırıyor.

Twitter boyutlarına göre ayarlanmış görseller arasında seçim yaptıktan sonra metin alanına bir özlü söz ya da alıntı yazarak paylaşılma oranı yüksek olabilecek bir Twitter gönderisi oluşturabiliyorsunuz. Yazı fontunu, rengini ve boyutunu özgürce seçebildiğiniz platformda Twitter’ın yanı sıra Facebook’ta paylaşım yapabilir ya da içeriğinizi Buffer’da planlayabilirsiniz

2.Twindrpablo-by-buffer-e1435035359127
Takibi bırakmanın belki de en kolay yolu olan Twindr ile Twitter’da takip etmekdiklerinizi parmağınızın ucu ile sola itmeniz yeterli! Twindr şu an için sadece AppStore’da mevcut. Twindr için kullanışlı diyebileceğimiz gibi Tinder’dan ilham alan uygulamalara bir yenisi daha eklendi diyebiliriz.

3.First Tweet
Bir hashtag’i ilk kimin tweetlediğini ya da bir anahtar kelimeyi twitter’da ilk kimin kullandığını öğrenmek isteyenlerdensiniz First Tweet tam size göre. Arayacağınız kelimeyi First Tweet’e yazdıktan sonra çıkan sonuçlar sizi şaşırtabilir. Çünkü bugün TrendTopic olan bir hashtag ilk defa 2011’de kullanılmış olabilir.

4.Hubble
Hubble, Twitter’da daha sonra bakarım diyerek favorilere aldığınız linkleri size tekrar bakmanız için haftalık olarak raporlayan bir hizmet. Bu hizmetten faydalanmak çok kolay twitter hesabınızla sisteme giriş yaparak e – mailleri almak istediğiniz günü seçiyorsunuz, o kadar!

5. Daily 140
Twitter’da yakından takip etmek istediğiniz hesapların aktivitesini siz günlük olarak raporlayan Daily 140, 3 kullanıcıya kadar ücretsiz 5 kullanıcıya kadar ise ayda 5 dolar. Takip etmek istediğiniz kişilerin takip ettiği kişileri ve favorilerini takip etmenizi sağlayan Daily 140, stalkerlar için biçilmiş kaftan.

6.The Latest
The latest Twitter’daki en popüler linkleri gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlıyor. Hem en iyi hem de en yeni olan linkleri 10’luk bir liste halinde sunan The Latest’ta yayınlanan linkleri Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşabiliyrsunuz.

7.Riffle by Crowdriff
Bir Google Chrome eklentisi olan Crowdriff by Riffle’ı aktive etmek için eklentinin üzerine tıkladığınız taktirde o size Twitter analizlerini otomatik olarak göstercektir.Twitter’da arama yaparken karşınıza çıkan hesapların istatistiklerini öğrenmek için hemen yanlarında çıkan Riffle logosuna tıklamanız yeterli. Profilin retweetlenen, favori alan tweetlerini, top hashtagleri ve top mentionlarını, klout skorlarını ve çok daha fazlasını gösteriyor.

8.Tummis
Twitter kapsamında Tinder’ı örnek alan Tummis ile ruh eşinizi bulabilirsiniz. Giriş sayfasının ardından size sunulan ilgi alanlarınızı seçerek hesabınızı oluşturuyorsunuz. Ardından Tummis benzer ilgi alanları sahip olan profilleri sizinle buluşturuyor.

9.Listen to Twitter
Twitter’dan atılan tweetler üzerinden müzik yapan Listen to Twitter, tweetlerin modlarını analiz ederek size bir beste sunuyor.Emojilerin besteye eşlik ettiği platform, sizi eşsiz bir deneyimle baş başa bırakıyor.

10.Bio Is Changed
Twitterdaki takipçileriniz bio’larını ya da profil fotoğraflarını değiştirdiğinde sizi uyaran Bio is Changed henüz beta aşamasında. Bildirimleri size e-posta ya da RSS yoluyla ileten Bio is Changed’in amacı takipçilerinizin yaptıklarından hemen haberdar olmanızı sağlamak.

Tamamen organik çalışma ile websitenizi emin adımlarla anasayfasaya çıkarmaktayız. Siz de diğer seo ajanslarının boş vaatlerinden bıktıysanız,gelin görüşelim.

Seopoli Hakkında

Dijital pazarlama ajansı olarak müşterilerimizin Google arama sonuçlarında hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktayız.

Ücretsiz seo teklifi alın

Müşterilerimize gerçek hedefler koymakta ve istedikleri sonuçları organik yollardan kendilerine sağlamaktayız.

Seo makalelerimiz

Tümünü gör
No Comments
  • Dost Siteler
  • Mesaj bırakın