mobil seo

Mobil Seo

Google'ın yeni algoritması ile mobil websitenizi hızlandırmakta, etkili seo ile ziyaretçi sayınızı arttırmaktayız.

Öncelikle webitenizin arama sonuçlarında öne çıktığından emin olalım. Seo Uzmanı olarak birden fazla cihaz için yapılandırmayı ve arama motorlarının sitenizi daha iyi anlamasına yardımcı olmayı öğreteceğiz. Mobil websitenizi 3 farklı şekilde oluşturabilirsiniz. Bu üçünden tercih ettiğiniz size planlama ve stratejik derinlik kazandıracaktır. Websiteniz sistem olarak mobile duyarlı bir websitesi olabilir. Bu da websitenizin (masaüstü, tablet, mobil, görsel olmayan tarayıcı) tarayıcılarından açıldığında ekran boyutu ve çözünürlüğüne göre resimleri ve javascript dosyalarını boyutlandırmaktadır. Bu sistem Google açısından da desteklenmekte olup tercih sebebidir. Ayrıca diğer bir varyasyon ise dinamik yapılandırmadır. Cihazdan bağımsız olarak URL kullanır, ve cihaza göre farklı sayfalar oluşturmaktadır. Son olarak ise her versiyon için farklı url yani siteler oluşturmak. Mesela mobil site için bir subdomain oluşturma "m.websitem.com" gibi bu adreste farklı bir site ile mobil uyumunu sağlamak da başka bir alternatiftir.

 

 

Websiteniz ve içeren resim&javascript dosyalarının tamamı Googlebotlar tarafından indexlenmekte ise herhangi bir sıkıntı yoktur. Eğer siteniz Google'da indexlenmiyorsa zaten manuel ceza almıştır Bu ceza ile ilgili google webmaster araçlarına bakıp detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Eğer spam ile ilgili bir yapılanmanız varsa hızlı bir şekilde bundan kurtulabilir,böylece sitenizin google da tekrardan indexlenmesini yani görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer websitenizde çok fazla ürün veya alt sayfa varsa bunların mobil optimizasyonu yerine sayfanızı daha minimal bir hale getirmenizi tavsiye etmekteyiz. Böylece her yeni ürün&sayfa için aynı sıkıntıya düşmezsiniz. Ayrıca gerek 3G hızı gerekse teknolojik imkanlar sebebiyle sitenize giren bir mobil kullanıcı direk sizin iletişim sayfanıza giderek, adres ve telefonunuzu öğrenmek isteyecektir. Bu yüzden 1000'lerce ürününüzü mobil sürümde mümkünsa yayınlamayın.

41%

Post Engagement Rate Increase

21%

Page Engagement Rate Increase

+80k

Page Views In Average

180k

Downloads

Mobil Seo ile ilgili kurumsal firmalara seo hizmeti vermekteyiz. Mobil seo çalışmaları ve teklifimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Mobil Web Tasarımı

Mobil ve masaüstü uyumlu websiteleri hazırlamaktayız.

Doğru Hedefleme

Sratejik ve doğru planlama ile mobil kampanyalarınıza hayat vermekteyiz. Müşteri sayınız arttırmak nihani misyonumuzdur.

SMS Kampanyaları

Etkili sms kampanyaları ile hedef kitlenize doğrudan ulaşarak satışlarınızı arttırmak ister misiniz?.

Seo Müşterilerimizden

Tümünü gör

Seo Projeniz Hakkında Bilgi Verin

Websitenizle ilgili hedef ve beklentilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bize projeniz hakkında bilgileri vermeniz taktirde sitenizle ilgili seo analizi yapacağız.

Müşteri Memnuniyeti

Tümü