Digital Consultancy Services

Kurumsal Seo Hizmeti

Müşterilerimize özel geliştirdiğimiz altyapı ile tamamen organik bir şekilde büyüme ve anasayfa garantisi vermekteyiz. Siz de satışlarınızı arttırmak istiyorsanız gelin görüşelim.

Seo hizmeti süresince sürekli iletişim ile websitenizin üzerinde gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra, organik bir şekilde seo ile yükselmenizi sağlayacağız. Anahtar kelimelerde yükselme sağlayacak, ziyaretçi sayınız artacaktır. Etkili bir pazarlama yöntemi ile gelen ziyaretçilerinizi satışa dönüştürmek tabiyki sizin işiniz :) Unutmayın ki ziyaretçi almayan websitesinin hiç bir işe yaramadığı aşikardır. Siz de Google Reklam bütçenizi dengeleyip seo ile 7/24 müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 Seo Hizmetleri kapsamında ne yaptığımızı bilmek en doğal hakkınızdır. Seo çalışması öncesinde website tasarımınızın iyi ve yeterli olması seo uyumlu olması birinci etkendir. Seo çalışmasında ziyaretçilerinizin uğrayacağı landing page'lerin etkili ve satış odaklı hazırlanması gerekir. Bu yüzden gerekli fizibiliteleri ve düzenlemeleri yapmakta, size detaylı rapor sunmaktayız. Genel olarak  Site içi yapılandırma, içerik yönetimi ve backlink oluşturma gibi işlemler yapmaktayız.

Websitesi kuran firmaların hemen hemen hepsi Google'da ilk sayfada yer almak isterler. Netice olarak bu anasayfaya giren sitelerin sayısı ne yazık ki ilk 10. Yani bazen 300K,bazense milyonu bulan arama sonuçlarında burada yer alan firmaların sayısı çok çok az. Peki neden halen burada yer almak için rağbet var derseniz,cevap basit. Öncelikle organik arama sonuçlarında çıkan firmalar 7/24 sürekli olarak yayın yapmaktalar.  Böylece tıklanma oranları reklama göre daha fazla olmaktadır. Reklamlar ortalama bir anahtar kelime için 30-40 sitelik rotasyonla gösterilmektedirler.

Effective Digital Consultancy Strategy

Siz de kurumsal seo hizmeti alarak websitenizi başarıya taşıyabilirsiniz. Günümüz seo teknolojisinde Google algoritması sürekli değişmektedir. Sürekli güncellenmesiyle birlikte yeni trendleri takip ediyor olmak gerekir. Siz de seo hizmeti satın alırken bakmanız gerekenler, firmanın kalitesi, müşteri portföyü,fiyatlandırma ve iletişim. İşte bu kriterleri göz önünde bulundurursanız sizin için iyi olacaktır. Etkili seo çalışması için websitenizin uygun olması ve içeriğin özgün olması gerekmektedir.

Peki seo ajansı olarak bizler ne yapmaktayız? Öncelikle websiteniz için doğru anahtar kelimeleri seçmekteyiz. Burada kriter şudur, Anahtar kelimenin uzun olması ve iyi ziyaretçi getirebilmesidir. İşte bu yüzden ilk olarak fizibiliteyi yapmaktayız. Daha sonra içerik yönetimini ele alıp sektörel olarak bazı yazı ve makaleleri burada güncel olarak yayınlatmaktayız. İşin esas noktası olan backlink yönetimi ile size organik bir artış ile yeni ve faydalı linkler sağlamaktayız. Bu websitenizin bilinirliği ve güçlenmesi (authority) için oldukça önemlidir.

Effective Digital Consultancy Strategy

Our case studies

See all projects