Kurumsal Seo Danışmanı

Seo algoritmasının sürekli değiştiği günümüzde güncel Seo hizmetini almak için neler yapmanız gerekir?

İyi bir kurumsal seo danışmanı nasıl olmalıdır?

– Referans ve tecrübe olarak bu işte yeterli bilgiye sahip olmalıdır:

Ajansın çalıştığı firmalar,tecrübe yoğunluğunu da düşünürsek önemli ölçüde fark yaratır. Siz de paranızı kaptırmayın, iyi bir seo uzmanı ile çalışın. Seo çalışması için yeterli uzmanı nasıl mı bulacaksınız. Varsa tercihen tavsiye ile görüşeceğiniz seo şirketi size yardımcı olacaktır.

Kurumsal Seo Uzmanı ne iş yapar?

Herkes merak ediyor, seo uzmanı ne iş yapar ne yapmaz.

– Seo uzmanı öncelikle iyi bir araştırmacıdır. Ele aldığı seo projesi için rakip analizi yaparak rakiplerin backlink ağırlıklı mı organik olarak mı çıktığını tespit eder.

Seo Uzmanı iyi bir raporcudur. 

Müşteriye şeffaf ve doğru sunulacak rapor çok önemlidir. Aylık ödeme yapan müşteriler doğal olarak sizden somut bir rapor beklemektedir. Bu yüzden objektif olmayan reel bir rapor önemlidir.

Rapor içerisinde mutlaka after&before olması gerekir. Yani müşterinizin seo çalışmasını yaptığınız anahtar kelimelerde daha önceki konumunu mutlaka vermelisiniz.

Seo Uzmanı sabırlıdır.

Unutmayın ki seo’nun net bir tarifi ve formülü yoktur. İyi bir seo uzmanı sabırlı olmalıdır. Acele edilen seo projesi kısa sürede ceza alıp google tarafından tamamiyle çıkabilir. Bu yüzden organik seo çalışmasına ağırlık vermeli herşeyin doğal yollardan olmasına özen gösterin.

Seo uzmanı backlink uzmanıdır

Son 6 yılda google da başarılı olmak etkili ve doğal bir backlink ile sağlanmaktadır. Bu yüzden siz siz olun iyi bir seo uzmanından asla vazgeçmeyin.

Tamamen organik çalışma ile websitenizi emin adımlarla anasayfasaya çıkarmaktayız. Siz de diğer seo ajanslarının boş vaatlerinden bıktıysanız,gelin görüşelim.

Seopoli Hakkında

Dijital pazarlama ajansı olarak müşterilerimizin Google arama sonuçlarında hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktayız.

Ücretsiz seo teklifi alın

Müşterilerimize gerçek hedefler koymakta ve istedikleri sonuçları organik yollardan kendilerine sağlamaktayız.

Seo makalelerimiz

Tümünü gör
No Comments
  • Dost Siteler
  • Mesaj bırakın