İnternet Promosyon – E-Promosyon

  • Aralık 20, 2016
  • SEO

Şirketinizin, interaktif ortamda marka bilinirliğini arttırması ve ürün/hizmet imajını doğru şekilde belirlemesi için internet ortamında bir site sahibi olması gereklidir. Marka bilinirliğinin arttırılması ve artan şekilde sürdürülmesi, yine bu oluşturulmuş site üzerinden yapılandırılacak doğru promosyon kanalları ile güçlendirilir.
Seopoli’nin sunmuş olduğu; e-çekiliş, oyunlar, sosyal medya danışmanları e-mail ve promosyon ve çeşitli teşvik kampanyaları, Seopoli modülü içinde yer alan çözümler arasında yer alır.

Seopoli, site sahiplerine sunmuş olduğu ürün/hizmet dahilindeki marka bilinirliğinin interaktif ortamda geliştirilmesini sağlarken, ayrıca sitelerine gelecek olan birçok ziyaretçi sayesinde reklam vermek isteyen diğer web site sahiplerinin de dikkatini çekecektir. Seopoli hizmet alacak olan site sahipleri bu sayede, internet üzerinden interaktif pazarlama yapma imkânını da bulacaklardır

Seopoli, her türlü kanal hizmeti sonuçlarına rapor halinde anında ulaşılma kolaylığı sağlar.

Şirketlerin, siteleri üzerinden hem ürünlerini/hizmetlerini, hem sitelerini doğru şekilde pazarlamak için kullanacakları Posta Reklamı kanallarının özellikleri, doğru şekilde bilinmelidir. Bu sayede doğru kanal seçilip ilerleme sağlanabilir.

Posta Reklamı Kanalları
E-Çekiliş
Marka imajı, çevrimiçi/çevrimdışı satış artırımı ve marka bilinirliliğini artırmak için yapılan elektronik çekiliş hizmetidir.
Oyunlar
Marka imajı, çevrimiçi satış artırımı için oluşturulmuş sitenize daha fazla etkin kullanıcının ziyaret etmesini sağlayan etkin pazarlama stratejileridir.
E-mail Promosyon
E-mail kampanyalarının verimliliğini arttırmanın bir yolu da, e-mail üzerinde sunulan çözümlere ek olarak verilecek promosyon hizmetidir. Posta Reklamı bu promosyon hizmetlerinin verirken doğru şekilde kontrol edilmesi için Posta Reklamı modülünü geliştirmiştir. Bu modül sayesinde cevap verme, sitenize geri dönüş, klikleme oranını arttırma ve yeni üyeler kazanmak için yapılacak promosyon kampanyaları değer kazandıracaktır.
Web Siteleri

Posta Reklamı’nın sunduğu web site tasarımı ve danışmanlığı, şirketinize olumlu bir imaj sağlayacaktır. Şirketiniz hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilerinizi görsel sunumuyla etkileyecek, şirketinize sanal ortamda şubesi açmış gibi hizmet verecektir. Internet’in sağladığı olanaklar ile çevrimiçi (online) rezervasyon, sipariş ve satın alma gibi imkanlar ortaya çıkacaktır. Ayrıca şirketinizle ilgili duyurmak istediğiniz haber ve bilgiler de diğer bütün iletişim kanallarına göre daha hızlı ve verimli bir şekilde iletilecek ve kurumunuzun en etkili iletişim aracı haline gelecektir.

Teşvik Kampanyaları
E-çekiliş dışında, bir anketin sonuna kadar cevaplanması, bir e-mail gurubuna katılım veya müşteri olmaları için katılımcılara sunabileceğiniz kupon, indirim, bedava ürün, bir kulübe üyelik, puan programları gibi sonucu tahmin edilebilir, gelir attırıcı araçlardır.

 

Marketing ve Performans Ölçümü makalemize buradan göz atabilirsiniz.

Tamamen organik çalışma ile websitenizi emin adımlarla anasayfasaya çıkarmaktayız. Siz de diğer seo ajanslarının boş vaatlerinden bıktıysanız,gelin görüşelim.

Seopoli Hakkında

Dijital pazarlama ajansı olarak müşterilerimizin Google arama sonuçlarında hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktayız.

Ücretsiz seo teklifi alın

Müşterilerimize gerçek hedefler koymakta ve istedikleri sonuçları organik yollardan kendilerine sağlamaktayız.

Seo makalelerimiz

Tümünü gör
No Comments
  • Dost Siteler
  • Mesaj bırakın