Güneşe bağlı kendini hatırlatan koruyucu güneş kremi: ReApply

reapplyAraştırmalara göre Avustralya, dünya genelinde cilt kanseri görülme oranı en yüksek ülkelerden birisidir. Bunun için bir proje oluşturulmuş ve Güneş’in zararlı etkilerinden koruma amacıyla bir iPhone uygulaması hazırlamışlar. Bence oldukça yerinde ve kullanışlı bir uygulama. Yaz aylarında bodrum,antalya ve çeşme başta olmak üzere birçok yerde kullanacağını tahmin etmek zor değildir.

ReApply adlı uygulama koruyucu güneş kreminin kapağının açılma sesi ile başlıyor ve koruma faktörüne göre ayarlı bir zamanda uygulama kendini hatırlatıyor. Bu da programın ne kadar kullanışlı olduğunu bize göstermektedir.

Kullanıcısının bulunduğu lokasyonu tespit eden koruyucu güneş kremi, buradan ortamdaki güneş seviyesi ile ilk krem sürdükten sonra geçen zamanı değerlendirerek, koruma amacıyla kremi tekrar sürmeniz gerektiği konusunda farklı zaman aralıklarında bildirimler gönderiyor. Ürünün kapağına yerleştirilen çip, bluetooth yardımı ile cihaza bağlanıyor.

İşte bu teknolojik uygulama kim bilir hayat kurtaracak,bize önemli bilgiler sağlayacaktır.

Tamamen organik çalışma ile websitenizi emin adımlarla anasayfasaya çıkarmaktayız. Siz de diğer seo ajanslarının boş vaatlerinden bıktıysanız,gelin görüşelim.

Seopoli Hakkında

Dijital pazarlama ajansı olarak müşterilerimizin Google arama sonuçlarında hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktayız.

Ücretsiz seo teklifi alın

Müşterilerimize gerçek hedefler koymakta ve istedikleri sonuçları organik yollardan kendilerine sağlamaktayız.

Seo makalelerimiz

Tümünü gör
No Comments
  • Dost Siteler
  • Mesaj bırakın