Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı ile reklamlarınızı optimize etmekteyiz. Reklamlarınızı daha ucuza vererek bütçenize destek sağlamakta, size özel çözümler sunmaktayız.

Google AdWords Reklamcılık Programı hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanın en basit ve ucuz yoludur. Bu yüzden müşteriniz olabilecek kullanıcıların yaptığı Google aramalarında web sitenizi ilk sayfada gösterebilirsiniz. Belki de bazı saatler arasında çalışmak istemiyorsunuz ve bu saatlerde reklamınızın gözükmesi size fazladan maliyet getirebilir. Reklamınızı en iyi şekilde optimize ederek gerekli ayarlamaları sizin adınıza yapmaktayız.

Google Adwords Reklamcılığı İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım? 

Google Adwords reklamcılığı için belirli bir ücret olmadığını belirtmek gerekir. Bazı şirketler 5000 TL harcarken, bazı şirketler 100 TL harcayabiliyor. Sektöre göre de değiştiğini söylemek gerek elbette. Google adwords uzmanı hile hesabınızı güncellemekte, reklam bütçenizi düşürmekteyiz.

Paid Search Advertising

Tıklama başına ödeme sistemi ile reklamlarınızı organize edelim. Hızlı müşteri dönüşümü ile size özel reklam planlamasını hep birlikte hazırlayalım.

PPC Tekrar Pazarlama

Sitenizi daha önce ziyaret eden müşterilerinize özel kampanyalar düzenleyebilir, sadık müşterileriniz için iyi bir reklam planlaması yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

 Facebook,İnstagram ve Twitter reklamları ile hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Görsel Reklam

Firmanıza özel hizmet ve ürünleriniz için görsel spotlar hazırlamaktayız. Etkili banner reklamcılığı ile size en iyi hizmeti sunarak satışlarınızı arttırmaktayız.

Video Reklam

Daha sonra bu videoları sosyal medya reklamcılığı ile viral olarak geniş kitlelere yaymaktayız. Siz de markanızı tanıtmak ve geniş kitlelere yaymak istiyorsanız gelin beraber planlama yapalım.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube için fark yaratan konseptler hazırlamaktayız.

420

PPC Management Provided

213

Paid Search Advertising

17

Video Advertising Projects

141

Display Advertising Campaign

98

Successful PPC Remarketings

315

Social Advertising Projects