En iyi 10 Ücretsiz Seo Aracı

  1. Semrush

Birçok seo uzmanının da hemfikir olduğu gibi, SEMrush bir web sitesi sağlıklı olup olmadığını söyler bir çok güçlü bir araçtır. SEMrush anahtar kelimeler, Google sıralama ve daha kontrol etmek için idealdir. Bize bağlantıların hacmi ama hiçbir anahtar kelime sıralaması verir çünkü bir site kendi gelen bağlantılar için cezalandırılmış olduğunda bu aracı bile söyler.

SEMrush da anahtar kelime araştırma için mükemmeldir. Bu iki unsurları birleştirmek zaman çalışmak için güzel bir anahtar kelime olsun. İşte bu yüzden denemek için hemen
semrush.com’u ziyaret edebilirsiniz.

2. BuzzSumo

Bu araç, başlangıçta bir sosyal medya aracı olarak başladı, ama şimdi bu içerik pazarlama ve SEO çok yakından bağlantılıdır, BuzzSumo kesinlikle güzellikler herhangi yöneticileri dolaba güçlü bir araçtır. Biz, görsel, sosyal ve blog sayfaları için konu fikirler ve içerik aramak için BuzzSumo aracınızı kullanın. Artı, aynı zamanda sitenizin değerini belirlemek yardımcı olmak için buradayız içeriği sosyal paylaşımları görebilirsiniz.

3. AuthorityLabs

 

Bu araç, bir anahtar kelimenin tarihini izlemek ve zaman içinde nasıl sıralandığını sağlar. benim anahtar kelimeler uzun süre boyunca ne görelim gibi gerçekten bu bir aşktır.

Hepimiz SEO göz açıp kapayıncaya kadar değişeceğini biliyorsunuz, bu yüzden AuthorityLabs gibi bir aracı, bir web sitesinin rütbe etkileyen değişiklikleri izlemenize yardımcı olabilir. Bu kadar kayma veya önemli bir güncelleştirme unutmak ne zaman bildireceğiz bir araçtır. Bu tekrar, bu sıralamada üzerinde çalışmak gerektiğinde size söyler bir araçtır.

Yetki Labs yönetilebilir sıralaması izleme yapar ve tüm bu pano SEO çeşitli araçlar kullanmanızı sağlar. Sizde kayıt olup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

4. SpyFu

 

Bu sizin rekabet analiz yardımcı olan bir araçtır. Eğer rakip organik ve PPC hem ne görebilirsiniz, çünkü yeni bir site ile başlattığınızda SpyFu harika. Bu kendi kampanyaları başlatmak için harika bir yerdir. size temel anahtar kelime ile ilgili anlamsal sözcük ilişkileri verir gibi kelime akıllı arama son derece yararlıdır. Sen arama hacmi, TBM ve diğer kişiselleştirilmiş faktörler tarafından bu filtreleyebilirsiniz. İşte bu yüzden rakip analizi yapmak, rakip sitelerin ilk sıralarda neden yer aldığını daha iyi anlayabilmek için Spyfu kullanın!

5. Ahrefs

 

Ahrefs websiteleriniz için mükemmel geri bağlantı bilgi verir. Bu o IP’ler ne bir site olabilir atıfta etki ve .gov ve Edu sitelerinden gelen bağlantıları bile sayısını analiz yardımcı olabilir. Aynı zamanda kullanılan anahtar kelimeler için en güvenilir sitelerinden sizi bilgilendirir. Ayrıca kırık linkleri, kayıp linkleri ve metin çapa yoğunluğu kontrol etmek için Ahrefs kullanabilirsiniz.

Ahrefsle neler mi yapabilirsiniz;

  • Content Analiz yapabilir, belirli bir başlıktaki en çok share edilmiş içerikleri görüntüleyebilir, makale ve içeriklerinizi yazmanız için size rehberlik yapabilir.
  • Güncel backlink analizi yaparak, size en yeni ve kayıp olan bağlantılarınızı vermektektedir.

6. Majestic

Bu araç hakkında en iyi şey güven akışı ve atıf akış analizi. Bu semantik bağlamda bir web sitesi üzerinde çalışıyor nasıl karar vermenize yardımcı olur. Bu üst düzey siteleri belirlemek ve yapmak gerekebilir değişiklikleri görmek için onların güven ve atıf akışını toplamak yardımcı olabilir.

Majestic ve Ahrefs ile paralel bir bağlantı göstermektedir. Majestic için ortalama link analizi vermektedir.

7. DeepCrawl

 

DeepCrawl olanlara sayfa Panda denetimler ile size yardımcı olabilir. Bu, on-sayfa sorunlarını teşhis yinelenen bilgi ve çok uzun ya da çok yük uzun sürebilir sayfalar meta başlıkları için görünmenize yardımcı olacaktır.

Bu hak ya da bir web sitesinde sorunun ne olduğunu açıklayan sürün yüksek düzeyde ihtiyaç büyük web siteleri için ideal bir araçtır. Bu adresleme gerek tüm öğeleri öncelik yardımcı ve arama motorları ile doğru oluk içine almanıza yardımcı olabilir.

8. Screaming Frog SEO Spider

 

Kurbağa SEO Spider Screaming sayfanızı tarar ve yapısını analiz eder. Bu sizin page rank zarar olabilir teknik sorunları bulmak için web sitenizi denetler. Böyle sayfa başlıkları, yönlendirmeler, başlık etiketleri, bağlantılar, demir metin, alt metin ve bir site var, iç geri sayısı olarak SEO için odak unsurları analiz eder.

9. Link Prospector

 

Böyle Bağlantı Prospector gibi bir araç isteyebileceğiniz linkleri türlerine genişletmek yardımcı olabilir. Size bağlayabilirsiniz sayfaları, dizinleri, konuk mesaj, forumlar ve bloglar için bakabilirsiniz. Size çalışma saatleri kaydedebilirsiniz umutları bir ton olsun.

10. GTmetrix

 

onun sayfasında hız ve web sitesi geliştirme için farklı fırsatlar gibi şeyler inceler. Bu kullanıcı deneyimi ve SEO etkileyebilir söyler. Bu araç, kullanıcı dostu ve son derece titiz arasında bir denge sunuyor.

Dip Not
Bu araçların çoğu üst üste özelliklere sahip. tüm araçları aynı SEO için uygun olmasıdır. Diğerleri web sitesinin çok sayıda yönetimi için daha uygun ise bazı küçük şirketler için ya da eve SEO gerçekleştirmek web sitesi sahipleri için daha yeterli. özelliklerin çoğu biraz sınırlı olmakla birlikte küçük web sitesi sahibi için bu araçların birçoğu, ücretsiz sürümlerini sunuyoruz. Yine ücretsiz sürümleri aracı çalışır ve size faydasını belirlemek sağlayan nasıl bir fikir almak için izin verir.

Sizde bu makaleyi paylaşır ve yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim. Sevgiyle kalın 🙂

Tamamen organik çalışma ile websitenizi emin adımlarla anasayfasaya çıkarmaktayız. Siz de diğer seo ajanslarının boş vaatlerinden bıktıysanız,gelin görüşelim.

Seopoli Hakkında

Dijital pazarlama ajansı olarak müşterilerimizin Google arama sonuçlarında hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktayız.

Ücretsiz seo teklifi alın

Müşterilerimize gerçek hedefler koymakta ve istedikleri sonuçları organik yollardan kendilerine sağlamaktayız.

Seo makalelerimiz

Tümünü gör
No Comments
  • Dost Siteler
  • Mesaj bırakın