Domain Kalitesini Nasıl Arttırabiliriz (DA) ?

(: DA kısaltılır) Sen Domain Authority ‘duymuş olabilir. Her bir SEO ve yöneticileri bir sürü bu terimi kullanır. Biraz kendini açıklayıcı değil gibi, zaten onun adına göre gidiş hakkında temel bir fikir edinebilirsiniz. Yine de, bu temelde sitenizin rakip sitelere göre arama motorlarında üst sıralarda muhtemelen ne kadar anlamına gelir. Yani, bu temelde bir karşılaştırmalı metrik ve bağımsız bir tanesidir.

Yani, artan Domain Kurumu gevşek arama motorlarında üst rütbeli şansınızı artırmak demektir. Beraber sitenizin DA muhtemelen hak destek vermek için kullanabileceğiniz 50+ yolların bir listesini koyduk nedeni budur. Dahası, ben de size daha kolay bir şekilde temel noktalarda bir göz atın, böylece tüm stratejileri içeren bir Infographic hazırlanmış ettik. sonrası içeriği çeşitli noktalarda önemli açıklamalar içeren, tabii ki daha detaylı olduğunu. Aşağıda hem de bir göz atabilirsiniz.

Ben Infographic göndermeden önce, sana birkaç şey daha söylemek tercih ediyorum.

Tam doğrudan Page (DA sayfaya özgü varyantı olan) Kurumun, (PageRank benzer) MozRank ve MozTrust gibi benzer terimlerle ile birlikte kendi Site Aç Explorer aracı kullanmak ‘Domain Kurumu’ (nasıl denir Moz bir metrik var uzakta sitenizin) güvenilen tohum sitelerden bağlantılıdır. Ama Terim ‘Domain Kurumu’ her zaman Moz metrik anlamına gelmez.

Zaten dediğim gibi Neyse, Moz metrik sitenizin arama motoru sıralamasında potansiyeli esas alınarak hesaplanır. Eğer 40 Alan otoriteye (o 0-100 bir ölçekte hesaplanır) (o 80 ila daha 30-40 almak çok daha kolay 35 geri azaltılmış can not get elde ettik kez Yani, gibi değil 90). Aslında dalgalanır, ama genellikle o kadar sürekli ilerleyen siteler için.

Bu Domain Kurumu metrik geri neredeyse tamamen bağımlı olduğuna dikkat etmek de önemlidir sitenize işaret (dofollow). Peki, ne sitenizin Alan Makamını artırmak için en yardımcı (ve böylece potansiyel sıralamasında) zaten yüksek Domain Otoriteleri kendilerini var sitelerden link elde etmektir.

Başka bir şey düşünmek faktörleri sıralamasında tabanlı korelasyon olduğunu. Kelimenin tam anlamıyla, bir sitenin Domain Makamını etkileyebilir yüksek arama motoru sıralamalarını ile bir korelasyon vardır herhangi faktör. Yani, bir değil-öylesine-direkt bir şekilde, on-sayfa SEO veya çevrimdışı pazarlama çabaları sitenizin Alan Otoritesi dolaylı etkiye sahip olabilir.

Bir orta yüksek Domain Makamını sahip pek çok olumlu yan etkileri vardır. Daha iyi arama motoru görünürlük daha pozlama ve marka bilinirliği için lider ve dolayısıyla daha fazla sosyal paylaşımları ve doğal geri iniş şansı artan, daha fazla trafik garanti eder. Şimdi, bu etki alanı Kurumu metrik kendilerini oldukça iyi etkileyenler, böylece temelde topu haddeleme başladığınızda, daha fazla ivme günlük kazanmaya devam ediyor diyebilirim.

Burada sitenizin Alan Makamını artırabilir birkaç yolu vardır:

Tamamen organik çalışma ile websitenizi emin adımlarla anasayfasaya çıkarmaktayız. Siz de diğer seo ajanslarının boş vaatlerinden bıktıysanız,gelin görüşelim.

Seopoli Hakkında

Dijital pazarlama ajansı olarak müşterilerimizin Google arama sonuçlarında hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaktayız.

Ücretsiz seo teklifi alın

Müşterilerimize gerçek hedefler koymakta ve istedikleri sonuçları organik yollardan kendilerine sağlamaktayız.

Seo makalelerimiz

Tümünü gör
No Comments
  • Dost Siteler
  • Mesaj bırakın