Local Seach Optimization Services

Bölgesel SEO

Bölgesel&Yerel Seo ile müşterileriniz kapınıza gelsin..

Google eski algoritmalarında Google Rehber olmadığı için arama sonuçlarında bölgesel bir seo gösterememekteydi. Şimdi ise google altyapısını güçlendirip,geniş indexi ile birlikte hem normal aramalarda hem de yerel aramalarda çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Böylece google'da yerel aramalarda çıkabilmekte, daha fazla ziyaretçi alabilmektesiniz.

 Türkiye için bahsedecek olursak, internet ve web teknolojilerinin fazlaca kullanımı sebebiyle arama motoru optimizasyonu ve dolayısıyla yerel seo çok önemli hale gelmiştir. Mesela sunduğu hizmet veya ürüne göre arama yaptığında, Örn. trabzon çiçekçisi, şişli web tasarım gibi aratıldığında google algoritması genelde lokal kayıtlı siteleri ön plana çıkarmaktadır. Bu da şirketlerin Google Rehber kaydındaki adresiyle orantılıdır. 

Arama Motorlarına yerel işletme (Google Rehber) kaydınızı gerçekleştirirken hizmet sektörünüzü,ürünlerinizi doğru bir şekilde kaydedin. Bu şekilde firmanızın arama motorlarında alt hizmet grubu aramalarında da listelenmesini sağlamış olacaksınız. Yaptığınız işin detaylarını en iyi şekilde anlatmanız, kullanıcılar tarafından arama motorlarında bulunmanızı kolaylaştıracaktır. Böylece yerel sonuçlarda listenecek olup önce ziyaretçileriniz,daha sonra müşterileriniz artacaktır.

32,8%

Online satış artışı

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafik artışı

46%

Mobil trafik artışı

Hedef kitlenize doğru bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, öncelikle etkili bir planlama yapmalısınız. Bölgesel anlamda ilk sıralarda çıkmak, google reklamı ile desteklemek ve sosyal medyanın yadsınamaz gücünü de hafife almazsanız başarıya ulaşmak zor değildir.

Effective Web Development Solutions

Seo çalışmalarımızdan

Tümünü Gör